Oslavy 70 let založení SDH Krasejovka

Zveřejněno: , Rubrika: ,

Dne 1.6.2013 ve 13h byla zahájena netradiční soutěž v požárním útoku ku příležitosti oslav 70 let založení sboru dobrovolných hasičů na Krasejovce. Naštívil nás i starosta dobrovolných hasičů Václav Žižka a pan Josef Plojhar, aby předali ocenění a medaile zasloužilým členům.

Soutěž zahájili naši nejmenší hasiči ukázkou tradičního útoku..V neobvyklém útoku se nejlépe vedlo aktivnímu sportovnímu družstvu z Krasejovky. Ženy z Krasejovky se umístili na krásném 3. místě. Slavný den nám spestřili hasiči z Krumlova ukázkou vyprošťování z havarováného vozidla a po celé odpoledne byla možnost naštívit skákací hrad a trampolíny. Po ukončení ukázky našeho historického vozidla značky styer nás déšť zahnal do stanu a tam byl proveden závěr soutěže a vyhodnocení. O zábavu a poslech krásné hudby při taneci v bahně se nám postarala skupina PARAVAN. Slavilo se do ranních hodin a druhý den byla prověřena akceschopnost jednotky – výjezdem na čerpání vody do Kamenného Újezda.Vše jsme profesionálně zvládli a vrátili jsme se s dobrým pocitem domů – že naše jednotka mohla poskytnout pomoc.

Fotografie ve fotogalerii rok 2013