Sezona 2014 začíná – obvodovou soutěží v Římově

Zveřejněno: , Rubrika:

Ahoj všichni čtenáři našich stránek a fandové SDH Krasejovka. Zima nebyla moc krutá a dlouhá, tudíž jsme mohli brzy vytáhnout ani ne moc zaprášenou káď a terče a začít

trénovat! Jen by trochu mohlo zapršet do naší nádrže :-)12. dubna sportovní družstvo pomohlo zemědělskému družstvu z Třebonína – sběrem kamenů z polí. Pan Rytíř ( předseda ) byl s naší prací velice spokojen jako předešlé roky a také nás dostatečně ocenil 🙂 Také členi výjezdové jednotky se mohou pyšnit prvním ostrým výjezdem s našim novým autem. Jednotka byla povolána 26.4.2014 po 21:00h do Kamenného Újezdu na požár chaty za bývalým objektem zemědělského družstva Konsivia. Poslední akce které se členové našeho sboru účastnili již poněkolikáté byl závod veteránů na Křivonosce, kde se Krasejovský veterán Styer účastnil mimo soutěž – děkujeme za reprezentaci! V sobotu (17.05.2014) se chystáme na obvodovou soutěž do nedalekého Římova, kde za nás budou soutěžit dvě družstva mužů a jedno žen. Držte nám palce a věřím, že budu moci na našich stránkách zveřejnit dobré výsledky.